Φωτιστικό Υποβρύχιο LED AQUET630






Φωτιστικό Υποβρύχιο LED AQUET630
37,20€
- Απόθεμα: Διαθέσιμο 1-3 Ημέρες
- Κωδικός προϊόντος: AQUET630
- EAN: 5208055073634
Περιγραφή
Το υποβρύχιο LED φωτιστικό AQUET630 προσφέρει αξιόπιστο και ζεστό φωτισμό με θερμό λευκό φως (3000K) και φωτεινή ροή 400 lumen, ιδανικό για διακοσμητικό ή λειτουργικό φωτισμό σε πισίνες, σιντριβάνια και υδάτινες εγκαταστάσεις. Διαθέτει γωνία δέσμης 60° και λειτουργεί με ισχύ 6W σε τάση 12V AC/DC. Κατασκευασμένο από ανθεκτικό ανοξείδωτο ατσάλι (τύπου SS304) και γυαλί, προσφέρει υψηλή προστασία από νερό και σκόνη (IP68) καθώς και κορυφαία αντοχή σε μηχανικές καταπονήσεις (IK10). Διαθέτει δείκτη χρωματικής απόδοσης Ra>80, ενεργειακή κλάση G και διάρκεια ζωής έως 30.000 ώρες. Συνοδεύεται από 2 χρόνια εγγύηση και ανήκει στην οικογένεια φωτιστικών AQUET.
| Default | |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Υλικό (κύριο) | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 60° |
| Οικογένεια | AQUET |
| Υλικό (δευτερεύον) | Γυαλί |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| IK- Βαθμός Μηχανικής Κρούσης | IK10 |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Ισχύς | 6 W |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP68 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Τάση (Volt) | 12V AC/DC |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 400 lm |


















